ТОВ «АСТ-КОМБІ»
м. Кривий Ріг

Реконструкція мінімаркету з кафетерієм під багатопаливний автозаправний комплекс за адресою: Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, бульвар Вечірній, 31а.

ТОВ «АГ ЕКСІМ»
с. Златоустiвка

Нове будівництво системи зрошування земель сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту Златоустівка, Криворізький район, Дніпропетровська обл.

«Пасічна» НГВУ Надвірнанафтогаз
с. Пасічна

Будівництво резервуару РВС-1000 м3 на груповому зборі «Пасічна» НГВУ Надвірнанафтогаз”, с. Пасічна, Надвірнянський район, Івано-Франківська область.

Детальніше

ПАТ "Агрохолдинг Авангард"
м. Київ,

Технічне переоснащення крематорію у лінію з оброблення, переробки побічних продуктів тваринного походження та підключення зовнішньої каналізації до існуючих очисних споруд з організацією випуску до р. Вірьовчина за межами н.п.

Гільдія Нерухомості
м. Києв

Реконструкція автозаправної станції (АЗС) під автозаправний комплекс (АЗК) з встановленням обладнання для СВГ за адресою: проспект Перемоги, 133 в Святошинському районі м. Києва

ТОВ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ"
м. Біла Церква

Здійснення діяльності у сфері поводження з відходами, в т.ч. небезпечними (збирання, зберігання, оброблення, перероблення, утилізація, знешкодження) на проммайданчику, розташованому за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Леваневського, буд. 85.

ТОВ «ЮГ-КОНТАКТ»
с. Станіславове

Отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для Промплощадка ТОВ «ЮГ-КОНТАКТ», що знаходиться за адресою: 26421, Кіровоградська обл., Благовіщенський район, с. Станіславове, вул. Наумова, буд. 140

ТОВ "АВТОСТРАДА ТРЕЙД ГРУП"
м. Кіровоград

Планованою діяльністю передбачається розміщення ґрунтозмішувальної установки ДС-50Б, продуктивністю 200-240 т/год, та мобільної асфальтобетонної установки MARINI TOP TOWER 3000, продуктивністю 240 т/год

ФГ «Когут В.В.»
м. Баштанка

Будівництво трубопроводу зрошувальної мережі для підвищення водозабезпеченості ділянки зрошення площею 315,74 га на орендованих землях ФГ «Когут В.В.» в адміністративних межах Лоцкинської сільської ради, Баштанського району, Миколаївської області.

ТОВ "УКРЕЛЕВАТОРПРОМ"
м. Одеса

Реконструкція ліній відвантаження на водний транспорт на об’єктах Елеваторний комплекс 120 тис. тон та Елеваторний комплекс ТТК ТОВ "УКРЕЛЕВАТОРПРОМ"

ФГ «Аметист-Агро»
с. Пронозівка

Будівництво меліоративної системи для ФГ «Аметист-Агро». Площа Зрошувальна земель - 46,15 га

ФГ «МІЛАН-АГРО»
м. Глобине

Будівництво меліоративної системи для ФГ «МІЛАН-АГРО». Площа зрошувальних земель – 80,0 га

ФГ «Аметист-Агро»
м. Кременчук

Нове будівництво меліоративної системи для ФГ «Аметист-Агро» за межами населеного пункту у адміністративних межах Пронозівської сільської ради Глобинського району Полтавської області.

ТОВ «Новомосковськ Агро»
м. Глобине

Нове будівництво меліоративної системи для ТОВ «Новомосковськ Агро» за межами населеного пункту у адміністративних межах Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області

ТОВ «ЛАН-АГРО»
с. Жуки

Нове будівництво меліоративної системи для ТОВ «ЛАН-АГРО» за межами населеного пункту у адміністративних межах Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області.

ТОВ "АГРОФІРМА "МІЧУРІНА"
м. Глобине

 Нове будівництво меліоративної системи для ТОВ «АФ «Мічуріна» за межами населеного пункту у адміністративних межах Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області.

Будівництво Центру Олімпійських видів спорту "Н2О-Нова Каховка"
м. Нова Каховка

В розділі ОВНС виконана оцінка впливу на навколишнє природне середовище планованого будівництва Центру Олімпійських видів спорту «Н2О-Нова Каховка» по проспекту Дніпровський, 18-а у м. Нова Каховка, Херсонської області. Оцінка проведена за основними видами впливу об'єкту на різні компоненти навколишнього середовища.

ТОВ "АВТОСТРАДА ТРЕЙД ГРУП"
с. Раденск

Розміщення ґрунтозмішувальної установки ДС-50Б та мобільної асфальтобетонної установки MARINI TOP TOWER 3000 для виробництва асфальтобетонних сумішей, які використовуються при будівництві та ремонті автодоріг

ПП "ОРГАНІК СІСТЕМС"
м. Гола Пристань

Будівництво системи крапельного зрошування для вирощування томатів на землях Голопристанського, Каланчацького, Скадовського та Чаплинського районів, загальною площею 3040 га з подальшою перспективою розширення загальної площі зрошуваних земель до 6000 га

ТОВ «ХЕРСОНЕС»
м. Херсон

Реконструкція складу під перевалку дизпалива на ТОВ «ХЕРСОНЕС» по вул. Гімназична, 36В в м. Херсон

ТОВ АДМ ЮКРЕЙН
м. Нова Каховка

Реконструкція вантажно-розвантажувального комплексу зернових культур, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Портова, буд. 2-А, в частині збільшення потужності по прийманню, доробці, зберіганню та відвантаженню зерна.

ТОВ "НАДРА-ПЛЮС"
смт. Архангельське

Розробка та рекультивація Архангельського родовища вапняків орієнтовною площею 33 га та східної ділянки Архангельського родовища вапняків орієнтовною площею 12 га у Високопільському районі, Херсонської області та зміна цільового призначення земельних ділянок.

Закрита зрошувальна мережа
с.Чонгар

Будівництво закритої зрошувальної мережі площею 1354,7 га на орендованих землях в адміністративних межах Чонгарської сільської ради Генічеського району Херсонської області

Детальнiше

Видобування вапняків на Запорізькому родовищі
смт. Кар’єрне

Видобування вапняків на Запорізькому родовищі Давидово-Брідської сільської ради Великоолександрівського району Херсонської області

Детальнiше

ТОВ «НВП «ЕКОСЕРВІС»
м. Херсон

Відновлення санітарно-екологічного та гідрологічного стану водойм Веревчина та Кошева поруч з вулицею Домобудівельна в м. Херсон з упорядкуванням прибережної захисної смуги

Детальніше

ТОВ «НВП «ЕКОСЕРВІС»
с. Щасливцеве та с. Генічеська Гірка

Покращення санітарно-екологічного стану частини Утлюцького лиману та благоустрою берегової зони прилеглої до с. Щасливцеве та с. Генічеська Гірка Генічеського району Херсонської області.

Детальніше

Північна ділянка Подокалинівського родовища пісків
с. Подо-Калинівка

Продовження видобування на Подокалинівському родовищі північної ділянки корисної копалини – піску.

Детальніше

ТОВ «ТЕРРАТАРСА УКРАЇНА»
м. Каховка

Реконструкція нежитлової будівлі, що є комплексом будівель та споруд, у комплекса будівель та споруд для зберігання мінеральних добрив з будівництвом складу.

Детальніше

 

КАХОВСЬКА ФІЛІЯ ТОВ «АТ КАРГІЛЛ»
м. Каховка

Будівництво додаткових внутрішньомайданчикових колій та маслоналивної станції на території Каховської філії ТОВ «АТ Каргілл» по вул. Південна 1б у м. Каховка, Херсонської області.

Детальніше

ООО «НВП «ЭКОСЕРВИС»
м. Чернігів

Покращення санітарного, гідрологічного стану безіменної затоки та прилеглої ділянки р. Десна для вільного виходу катерів човникової станції «Водник» та благоустрою водойм поруч з вулицями Механізаторів та Рахматуліна в м. Чернігів.

ТОВ «АДМ Знаменський елеватор»
с. Плугатар

Будівництво елеватора одночасною ємкістю зберігання 30000 тонн на території ТОВ «АДМ Знаменський елеватор» , що знаходиться за адресою: Чернігівська обл., Талалаївський р-н, с. Плугатар, вул. Л. Українки, 47-а

Детальніше

Виберіть точку на карті і дізнайтеся про проекти
2
1
3
2
1
1
6
13
2
З ким ми працюємо

Ми працюємо з більш ніж 350 клієнтами в 20 областях України, від приватних підприємців до транснаціональних корпорацій у всіх секторах економіки, допомагаючи їм вирішувати найбільш нагальні проблеми в області екологічного менеджменту.

Серед наших клієнтів понад 20% з Forbes Ukraine 2020. Ми також працюємо з компаніями середнього розміру, допомагаючи їм прискорити зростання і досягти їх прагнення до лідерства на ринку. Ми також консультуємо урядові та громадські організації по всій Україні. Наша робота спрямована на те, щоб допомогти їм підвищити рівень охорони навколишнього середовища, поліпшити екологічну ситуацію в їх громадах і поліпшити життя наших громадян.

Наш підхід

Наша мета в EMGROUP - побудувати кращий навколишній світ. Ми починаємо з того, що задаємо більш точні питання: питання, які кидають виклик, надихають і відкривають нові відповіді на деякі з найбільш нагальних проблем сьогоднішнього дня.

Ми вважаємо, що кожен екологічний аудит, кожна декларація про відходи, кожна можливість консультування і кожна взаємодія з клієнтом або колегою повинні зробити наш світ кращим, ніж він був раніше. Досягнення мети починається з того, що ми задаємо більш точні питання, тому що чим краще питання, тим краще відповідь. Ці більш точні відповіді допомагають нашим клієнтам працювати більш ефективно, управляти ризиками, сприяють зростанню і вселяють впевненість, що, в кінцевому підсумку, призводить до поліпшення навколишнього світу.