who-we-are

Приєднуйся до нас

Мрієш працювати в крупній компанії, рухатися разом з сильною командою і зробити свій внесок у навколишнє середовище? Тоді тобі до нас!
Робота майбутнього

Темпи і масштаби змін сьогодні вражають. Але одна річ, яка не змінюється в EMGROUP - це цінність, яку ми надаємо, використовуючи технології для надання позитивного впливу.

Зараз, як ніколи, нам потрібні талановиті люди з різних верств суспільства, щоб допомогти нашим клієнтам впоратися зі складнощами цієї епохи перетворень: люди, повні ентузіазму, інтересу і прагнення до поліпшення. У свою чергу, ми надамо вам винятковий досвід, який буде розвивати і збагачувати вас, якби ви не приєдналися або як би довго ви не залишалися. І, якщо ви вирішите піти, ви станете частиною потужної мережі з більш ніж 1 мільйона випускників по всьому світу.

Робота на EMGROUP

У EMGROUP кожен з нас прагне до кращого в усьому, що ми робимо. Це те, як ми підходимо до роботи один з одним і з нашими клієнтами.

знайти роботу

Щоб вирішувати найскладніші завдання наших клієнтів, нам потрібні різні мислителі, які бачать ці проблеми з усіх боків. Тому ми наймаємо цікавих людей з різними навичками - бухгалтерський облік, кібер, бізнес, штучний інтелект, податки, аналітика даних і багато іншого - з різних верств суспільства. У EMGROUP ми вітаємо зміни, постійно впроваджуючи нові інструменти і технології, щоб забезпечити відповідність наших співробітників і нашого бізнесу вимогам завтрашнього дня. Ми створюємо можливості для наших людей побудувати кращий робочий світ для себе і оточуючих.

Приєднуйся до нас
Сподіваємося, це початок дружби.
Зверніться, щоб ми могли почати.