Україна встановила світовий рекорд за кількістю висаджених дерев за один день - МЗС
06.05.2021
 | 
EMGROUP

Україна встановила світовий рекорд за кількістю висаджених дерев за один день - МЗС

Україна встановила світовий рекорд з озеленення планети: за добу висадили 4,1 мільйона дерев. Загалом участь в акції з озеленення взяли 110 країн.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

Організатором виступив глобальний екологічний проект Greening of the Planet. Він же, як повідомляє МЗС, у Всесвітній день Землі 22 квітня оголосив результати акції «1 млн дерев за 1 день в 100 країнах світу», яка проходила 10 квітня.

В акції взяли участь 2 млн 145 тисяч учасників з 110 країн. Серед них з України - 559 тисяч чоловік. Більше 70 іноземних дипломатичних установ України взяли участь або планують приєднатися до ініціативи.

Як пише МЗС, всього цього дня висадили 5 млн 544 дерева. З них в Україні - 4 млн 124 тисячі, в світі - 1,4 млн. Садили дерева 184 різних видів.

Країни-лідери, які організували найбільшу кількість висаджених дерев: Україна, Канада, Великобританія, Білорусь, Туреччина, Молдова, Польща, Індонезія, Туніс, Чорногорія, Кувейт і Сінгапур.

«Символічно, що рекорд зафіксували сьогодні, коли весь світ відзначає День Землі. Мета цього дня - звернути увагу кожного на проблеми навколишнього середовища і спонукати встати на її захист. Головними темами цьогорічного Дня Землі є відновлення біорізноманіття, кліматичні зміни і боротьба з пандемією коронавируса », - зазначили у відомстві.