ЗА ТИЖДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ ЗАВДАНО ЗБИТКІВ НА 20,5 МЛН ГРН
11.02.2021
 | 
EMGROUP

ЗА ТИЖДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ ЗАВДАНО ЗБИТКІВ НА 20,5 МЛН ГРН

З 29 січня по 4 лютого Держекоінспекцією нараховано збитків майже на 20,5 млн грн за недотримання природоохоронного законодавства. Порушників оштрафовано на 150 тис. Грн.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції.

З 29 січня по 4 лютого територіальними органами Держекоінспекції здійснено 589 перевірок та складено 709 протоколів про адміністративні правопорушення. На порушників накладено 150 тис. Грн штрафів, а сума збитку, нанесеного навколишньому середовищу, склала 20 млн 481 тис. грн, - поінформував голова Держекоінспекції Андрій Мальований.

Найбільш резонансний випадок недотримання вимог природоохоронного - нарахування майже 15 млн грн збитків підприємству на Хмельниччині.

ДЕІ в Хмельницькій області виявила, що ТОВ «Подільський Цегельник» здійснював самовільне видобування глини. Підприємству вже направлено претензію про відшкодування збитків, а матеріали справи надані Національної поліції, - підкреслив Андрій Мальований.

Чиновник також нагадав про масштабну вирубку дерев, яка на цьому тижні була зафіксована в лісгоспі Вінницькій області.

Також 3,6 млн грн збитків нараховано Держекоінспекцією в результаті незаконної вирубки дерев у ДП «Тульчинський Райагроліс» у Вінницькій області. Зараз Управління СБУ приймає рішення про відкриття кримінального провадження за цим фактом, - додав Андрій Мальований.

Джерело